Uudised

Sügisel 2019 alustab õpinguid järgmine doulade kursus

2 kuud tagasi

Juba sel sügisel alustab Põlistarkuste ja Rahvaravi Koolis õpinguid kolmas lend doulasid ehk sünnitoetajaid. Kursus kestab ühe õppeaasta ning toimub tsükliõppe vormis, keskmiselt 2 nädalavahetust kuus. Aastase programmi hind koos kirjalike materjalidega algab 2800 eurot + km (tasumisega ühes osas).

Lisainfot vaata kooli kodulehelt: https://www.tarkustekool.ee/pikad-oppeprogrammid/doula-pere-ja-sunnitoetaja-oppeprogramm/. Kursus ei kohusta sünnitoetajana tööle hakata, aga annab selleks võimaluse. Tegemist on põneva ning sisuka koolitusega, mille lisaväärtuseks on toredate tutvuste saamine ning eneseareng. Koolitusel osaleja saab lisaks ka imetamisnõustaja tunnistuse. Tulge õppima!


Tasuta loengud Pelgulinna Perekoolis.

1 aasta tagasi

Meil on rõõm teatada, et alates mai kuust saab regulaarselt osaleda Pelgulinna Sünnitusmaja Perekoolis loengus Doula. Hüpnosünnitus. Loengusse on oodatud kõik lapseootel pered juba raseduse algusnädalatest alates. Räägime sünnitoetuse tagamaadest ja anname praktilisi nõuandeid. Räägime, kuidas toimib doula koostöö sünnitaja, sünnitsumaja ja tugiisikuga. Räägime erinevatest võimalustest muuta sünnitus meeldivamaks kogemuseks. Muuhulgas tuleb juttu hüpnosünnituse meetodist. Loengut viivad läbi doula ja hüpnosünnituse koolitaja. Võimalus esitada küsimusi. Lõpetame loengu lõdvestusharjutusega.

Loeng kestab 1,5 tundi ja on kõigile osalejatele tasuta.

Registreerumine:

http://www.synnitusmaja.ee/osakonnad/perekeskus/enne-sunnitust/perekooli-loengud/doula-hupnosunnitus-2/


Eesti keeles ilmus legendaarse ämmaemanda Ina May Gaskini tuntud teos "Loomuliku sünnituse teejuht".

1 aasta tagasi

Helios kirjastuselt ilmus Eesti keeles Ina May Gaskini raamat "Loomuliku sünnituse teejuht". Ina May Gaskin on maailma üks tuntuim ämmaemand ja loomuliku sünnituse pooldaja. Ina May sai oma sünnituste kohta käivad teadmised kõige otsesemast allikast – sünnitusi vastu võttes. Tänu lugudele, mida ta selles põnevas uues raamatus räägib, saavad naised tema õppeprotsessist osa. Nii nagu Ina Maygi, saavad lugejad teadmisi enese, oma keha ja võimete kohta sünnitamisel. Autor juhendab naisi läbi sünnitusabis kasutatavate tehnoloogiate labürindi ning näitab neile teed arukate otsuste ja teadlike valikute suunas. Soovitame lugeda kõigil, keda antud teema kõnetab!

Vaata lähemalt siit!


Sügisel 2017 alustab uus kursus doulade koolitamiseks

1 aasta tagasi

Juba sel sügisel alustab Põlistarkuste ja Rahvaravi Koolis teine lend doulasid ehk sünnitoetajaid. Kursus kestab aasta aega ning toimub nädalavahetustel. Aastase programmi hind koos kirjalike materjalidega algab 2500 eurot + km (tasumisega ühes osas).

Lisainfot vaata kooli kodulehelt. Kursus ei kohusta sünnitoetajana tööle hakata aga annab selleks võimaluse.Tegemist on põneva ning sisuka koolitusega, mille lisaväärtuseks on toredate tutvuste saamine ning eneseareng. Koolitusel osaleja saab lisaks ka imetamisnõustaja tunnistuse. Tulge õppima!

Vaata lähemalt siit!